Kevad-suvised kangad: uued ideed inspiratsiooniks - Kangapood

Kevad-suvised kangad: uued ideed inspiratsiooniks

Kevad-suvised kangad on alati nagu värske sõõm õhku talvise kaamose ja rahuliku kulgemise järel.

Kevad-suvised kangad toovad kangariiulitele ja õmblustubadesse värvi, mustreid, lilli ja helgust. Selles blogipostituses jagame inspiratsiooni, milliseid kangaid www.kangapood.ee valikust omavahel kombineerida, et oleks uusi ideid ja masinate all suriseksid ikka kõige kaunimad kleidi, pluusid, retuusid, jakid ja seelikud. Oleme kogunud kokku hulga ideid, milliseid kombosid meie valikust kevad-suviste rõivaste valmistamiseks leiab.

LILLEMUSTRIGA KANGAD

Kevad-suvised kangad tähendavad alati kindlasti ühte – lillemustriga kangaid. Juba aastatetaguses kultusfilmis “Saatan kannab Pradat” ütles peaosatäitja Meryl Streep oma kultuslause “Florals, for spring, groundbreaking” – tõlkes: “Lillemustrid kevadeks, tõesti “erakordne.”.  Sarkasmist hoolimata on see aga alati nii olnud, et kevad-suvised lemmikud on tõepoolest lillemustrilised kangad. Kombineeri lillemustreid ühevärvilise trikotaazi või dressikangaga, nii on kombo hästi tasakaalus.

Kangad pildil:

ülevalt (vasakult paremale): mustriga dressikangas lilled kollasel taustal, mustriga dressikangas lilled ja pojengid, mustriga dressikangas lilled rohelisel taustal, sirelid ja pojengid, trükk ja lilled, tähekestega dressikangas, lilled sinisel taustal, bohostiilis suled, sinised lilled valgel taustal.

SOOVITAME!

Kangapood.ee lemmik:  lilled sinisel taustal

PASTELSED KANGAD

Pastelsed kangad on oma olemuselt ajatud, sobivad kandmiseks läbi aasta. Kuid kevad-suvisel perioodil on pastelsed kangad alati olnud suured lemmikud. Pastelsed kangad harmoneeruvad hästi nii kirgaste mustrite kui ka tasakaalukate baastoonidega. Mõnusad kombod kombineerivad omavahel erinevat tooni pastelle.

Lisa pastelsetele rõivastele omapära mõne fragmendi või elemendiga, mil on lillemuster või hoopis kirgas toon.

SOOVITAME! Kangapood.ee lemmik: külmunud aed

Kangad pildil (ülevalt vasakule paremale) õrnad roosid, dressikangas lilla, roosa geomeetrilise mustriga, dressikangas roosa, abstraktse mustriga, dressikangas roosaprindiga trikotaaz roosa-halliga, lilled valgel taustal, dressikangas külmunud aed, dressikangas sinine, heledad pojengid, dressikangas mündiroheline, täpiline , boho suled

NEUTRAALSED KANGAD

Neutraaltoonides kangad ehk klassika on alati moes! Must, valge, punane, tumesinine, triibuline, täpiline trikotaaz või dressikangas on valikud, mida kasutades võid olla kindel, et su rõivastus on maitsekas ja aegumatu.

Neutraalsed kangad sobivad suurepäraselt kombineerimiseks nii pastelsete kangaste, lilleliste kangaste, troopiliste kangastega. Loomulikult on täpiline kangas ja triibuline kangas koos neutraalsete kangastega mõnus kevad-suvine kombo.

SOOVITAME! Kangapood.ee lemmik: punane kirgas trikotaaž

Kangad pildil (ülevalt vasakult):

dressikangas lilla, trikotaaž punane kirgas, valge dressikangas, trikotaaž peenikesed hallid triibud, trikotaaž sinine, trikotaaž vanaroosa, hall dressikangas, trikotaaž tumesinine triibuline, trikotaaž must, trikotaaž lõheroosa, trikotaaž meleeritud hall, dressikangas tumesinine.

ERKSAD KANGAD

Mis on parem, kas natuke värvi või veel rohkem värvi? Kevad-suvi toob hinge ja garderoobi elevust ja värve. Erksat tooni kangad on tõeline suvine värviplahvatus, mis toovad rõõmus, sära, ja kindlasti ka komplimente, igasse päeva.

Erksa kanga ilu toovad esile sarnased tugevad toonid või hoopis neutraalne baas, mis laseb erksatel toonidel maksimaalselt särada.

SOOVITAME! Kangapood.ee lemmik: trikotaaž  värvilised lehed tumedal taustal

Kangad pildil: trikotaaž kollane, trikotaaž neoonoranz, dressikangas mustriga lilled helesinisel taustal, trikotaaž mustriga troopilised lehed, trikotaaž pojengid ja linnud, trikotaaž tekst ja lilled, trikotaaž roheline, trikotaaž fuksiaroosa, trikotaaž  värvilised lehed tumedal taustal, trikotaaž must, dressikangas lilled kollasel taustal.

PRINDIGA KANGAD

Prindiga kangad, sealhulgas troopilise prindiga kangad, pakuvad laialdasi valikuid – on su lemmikuks abstraktse prindiga kangad, detailirohkete mustritega kangad või loomamustriga kangad. Lillemustriga kangaste kõrval on suviste ilmade saabudes populaarsed ka troopika kui troopilise prindiga kangad. Luba endale seda rõõmu ja “põgene” oma õmblusmasina abil troopikasse.

Prindiga kangad on kombineeritavad väga paljude erinevate neutraalsete ja pastelsetes toonides kangastega. Erinevate mustrite ja printide valik on tänapäeval lõputu, leia oma lemmikud ning kombineeri neist “Sinu näoga” rõivad. Omapärasest kangast huvitava lõikega rõivad on võimalus massist erineda. Kui sulle meeldivad loomamustrid, suured mustrid, kõnekad detailid, siis vali pigem lihtne lõige, et omapärane kangas ei peaks ekstravagantse lõikega tähelepanu pärast “võitlema”.

SOOVITAME! Kangapood.ee lemmik: dressikangas lilled tumedal taustal

Kangad pildil: dressikangas lilled tumedal taustal, trikotaaž neoonoranz, trikotaaž orhideed ja roosid heledal taustal, trikotaaž monstera prindiga, trikotaaž troopilised lehed, trikotaaž lehed tumedal taustal, trikotaaž leopardimustriga, trikotaaž roheline, trikotaaž fuksiaroosa, trikotaaž lilled mustal taustal, trikotaaž must, trikotaaž troopilise prindiga.

LASTELE SOBIVAD KANGAD

Lastele sobivaid kangaid leiab kevad-suvisest valikust erinevaid – klassikalisemad triibud-täpid-ankrud-tähekesed ning armsad lillemustrid  sobivad väikeste preilide garderoobi imehästi. Tähekesed, südamekesed, lilled, liblikad, täpikesed, geomeetrilised mustrid – need kõik on tõeliselt nunnud kangad.

 

SOOVITAME! Kangapood.ee lemmik: trikotaaž mustriga geomeetriline roosa

Kangad pildil (ülevalt vasakult): trikotaaž tumesinine valgete tähekestega, trikotaaž tumesinine kuldsete südamekestega, trikotaaž kirjud tähekesed valgel taustal, trikotaaž roheline, trikotaaž mündiroheline täpiline, dressikangas haid, trikotaaž ankrud tumesinine, dressikangas luiged, trikotaaž punane ankrutega, dressikangas õrnad lilled, trikotaaž mustriga geomeetriline roosa, trikotaaž vanaroosa tähekesed.

 

Postituse lõpetame ühe mõtteteraga:

“Olen liiga eriline, et kanda keskpäraseid rõivaid. Seepärast õmblengi need pigem ise”.

Oleme erilised, oleme loovad, ja õmbleme!

Meie klientide lemmikud-musliinkangad leiadSIIT